якісно, швидко, доступно

(098)386-51-32 (viber) 

Щодня, 8.00-21.00

Консультація

БЕЗКОШТОВНО:

  • Виїзд на замір.
  • Послуги дизайнера.
  • Створення 3Д моделі.
  • Доставка до квартири.
  • Гарантований подарунок.

Вітальні на замовлення в м. Рівне та області.

 ☎ (098)386-51-32 (viber)

Гарантуємо:

  • Найкращий рівень обслуговування– при співпраці з нами Ви маєте справу з професіоналами, які забезпечать належний рівень Вашого обслуговування з мінімумом турбот для Вас.
  • Гарантована якість великий досвід (9 років) та відповідальне ставлення до роботи дозволяють нам гарантувати високу якість наших меблів.
  • Оперативність наявність команди професіоналів та високотехнологічного обладнання дозволяє нам з певністю гарантувати вчасне виконання замовлень
  • Доступна ціна робота напряму з нами, без низки посередників гарантує Вам отримання адекватної доступної ціни.
  • Індівідуальність зробимо прихожу під Ваші розміри та за Вашими побажаннями (широкий вибір матеріалів та кольорів), будь-які фасади.

У порівнянні з іншими кімнатами квартири, вітальня – лідер по відвідуванню. Сюди запрошують гостей, тут же влаштовуються сімейні посиденьки. Тому інтер’єр і меблі для вітальні підбираються особливо ретельно. Стиль вітальні може бути будь-яким, головне – інтер’єр повинен справляти приємне враження на гостей і відображати смаки та інтереси господарів.

Жодна вітальня не обходиться без корпусних меблів. Стінки, гірки, шафи-купе, журнальні столики і тумби для апаратури – ось що найчастіше входить у поняття меблів для вітальні, які можна купити в магазинах.

Сучасні вітальні відрізняються індивідуальністю. По облаштуванню кімнати можна судити про смаки та захоплення господарів. Але головне – так підібрати меблі для вітальні, щоб не відчувати себе гостем у власному будинку.

Вітальня на замовлення від нашої компанії  стане оптимальним рішенням навіть для вибагливих клієнтів. Вона приверне увагу гостей і дозволить домочадцям насолодитися комфортом і затишком. Меблі для вітальні дозволять Вам грамотно організувати місце для відпочинку, проведення свят.

Грамотно організований простір – перше правило гарної вітальні. Стінки, тумби, шафи і крісла не повинні загромаджувати кімнату. Важливо, щоб тут відчувався простір.

Вирішити проблему маленької площі зможуть корпусні меблі для вітальні. У їх конструкціях переважає легкість і яскравий стиль. Можливо все, навіть повна невагомість: тільки Ви вирішуєте, які корпусні меблі замовити у вітальню.

Витонченість класики підкреслять благородні матеріали і насичені кольори. Ці та інші ідеї представлені в наших роботах.

Ціна меблів для вітальні на замовлення розраховується індивідуально. Причому вона є досить доступною для багатьох.

Вітальня на замовлення перевершить всі Ваші очікування. Вона здивує Вас своїм вишуканим стилем, продуманим до дрібниць, бездоганною якістю та виконанням.