якісно, швидко, доступно

Шафи купе на замовлення – Рівне та область.

(098)386-51-32 (viber) <<< зателефонувати >>>

Замовити консультацію –


П’ять причин, чому замовляти шафи купе в місті Рівнне варто саме у Нас:

 1. Найкращий рівень обслуговування-при співпраці з нами Ви маєте справу з професіоналами, які забезпечать належний рівень Вашого обслуговування з мінімумом турбот для Вас.
 2. Гарантована якість-великий досвід (9 років) та відповідальне ставлення до роботи дозволяють нам гарантувати високу якість наших меблів.
 3. Оперативність-наявність команди професіоналів та високотехнологічного обладнання дозволяє нам з певністю гарантувати вчасне виконання замовлень
 4. Доступна ціна-робота напряму з нами, без низки посередників гарантує Вам отримання адекватної доступної ціни.
 5. Індівідуальністьзробимо шафу під Ваші розміри та за Вашими побажаннями (широкий вибір матеріалів та кольорів), будь-які фасади.
  Нарешті замовляти меблі в нас це зручно та приємно.

Важко уявити сучасне помешкання без шафи купе. З`явившись на українському ринку відносно недавно, вони одразу сподобались споживачам своєю зручністю, місткістю та неповторним зовнішнім виглядом.

В наш час їх можна побачити всюди: і в квартирі стандартної багатоповерхівки , і в загородному будинку, і в офісі – завдяки своїй універсальності та функціональності вони органічно вписуються в любий інтер`єр. Головне бажання. А якщо бажання є ми з задоволенням допоможемо Вам його реалізувати (принаймні в м. Рівне).

Ми виготовляємо корпусні меблі (в том числі і шафи – купе ) вже на протязі багатьох років.

 • Спеціалісти нашої компанії змоделюють для Вас шафу купе, що максимально задовольнить саме Ваші потреби та буде відповідати саме Вашим розмірам.
 • Всередині шафи можливо передбачити місце під пилосмок, гладильну дошку, сейф для зброї чи документів.
 • Підбируть матеріали та фурнітуру.
 • Прямо на місті буде виконано підбір кольорової гамми виробу, всі зразки матеріалів дизайнер бере на замір.
 • Вам особисто нікуди ходити не потрібно-ми все робимо заради Вашої зручності.
 • Особливу увагу ми приділяємо оформленні фассадної частини шафи, оскільки саме вона робить шафу купе неповторною, та робить її справжньою перлиною інтерьеру.
 • Для виготовлення фасадної частини шафи ми використовуємо тільки алюмінієві профіля, що вже перевірені багаторічним досвідом.
 • Для наповнення дверей ми використовуємо якісну ДСП, дзеркала(чисті, чи з піскоструйним матуванням), скло з фотодруком, лакобель, або скло з вітражною заливкою.
 • Готовий виріб доставляється до замовника в розібраному вигляді та вже на місті виконується його збирання.
 • Також Ми пропонуємо клієнтам можливість інтеграції різноманітних освітлювальних приладів.