якісно, швидко, доступно

(098)386-51-32 (viber) 

Щодня, 8.00-21.00

Консультація
БЕЗКОШТОВНО:

  • Виїзд на замір.
  • Послуги дизайнера.
  • Створення 3Д моделі.
  • Доставка до квартири.
  • Гарантований подарунок.

Прихожі на замовлення в м. Рівне та області.

(098)386-51-32 (viber)
<<< зателефонувати >>>
 
Гарантуємо:
Найкращий рівень обслуговування-при співпраці з нами Ви маєте справу з професіоналами, які забезпечать належний рівень Вашого обслуговування з мінімумом турбот для Вас.
Гарантована якість-великий досвід (9 років) та відповідальне ставлення до роботи дозволяють нам гарантувати високу якість наших меблів.
Оперативність-наявність команди професіоналів та високотехнологічного обладнання дозволяє нам з певністю гарантувати вчасне виконання замовлень
Доступна ціна-робота напряму з нами, без низки посередників гарантує Вам отримання адекватної доступної ціни.
Індівідуальність–зробимо прихожу під Ваші розміри та за Вашими побажаннями (широкий вибір матеріалів та кольорів), будь-які фасади.

Заходячи до оселі , ми одразу попадаємо в прихожу. І саме з цього помешкання починається знайомство з будинком(квартирою), складається перша уява про власників, про їх смаки, стилістичне уподобання та навіть про їх інтереси. Тому потрібно приділити особливу увагу вибору меблів для прихожої, котра є практично «обличчям» Вашого житла.

На сьогоднішній день підібрати для своєї оселі прихожу не є проблемою.
При замовленні меблів для прихожої в першу чергу треба враховувати розмір та форму приміщення. Кольорова гамма при замовленні меблів також має велике значення. Як відомо , світлі та холодні тона здатні оптично розширити простір, а темні, навпаки-зменшити. Все це необхідно враховувати при створенні інтерьеру прихожої.

Якщо Вам необхідно виготовити прихожу під замовлення – звертайтесь до нас.
В нашій компанії працюють досвідченні дизайнери, які допоможуть змоделювати меблі саме для Вашої прихожої, та підібрати найкращу кольорову гамму, а досвідчені майстри своєї справи втілять розроблений проект в реальність.

Ми станемо для Вас чудовим помічником при облаштуванні Вашого будинку(квартири).
Звернувшись до нас , Ви зможете отримати не тільки якісні меблі, а й отримати масу позитивних емоцій від спілкування з нашим персоналом.

Звертайтесь, будемо раді допомогти.

1 Зірочок2 Зірочок3 Зірочок4 Зірочок5 Зірочок (5 голосів, оцінка: 3,60 з 5)
Loading...