якісно, швидко, доступно

Меблі в дитячі кімнати Рівне

(098)386-51-32 (viber) <<< зателефонувати >>>

Замовити консультацію –


  Гарантуємо:
Найкращий рівень обслуговування-при співпраці з нами Ви маєте справу з професіоналами, які забезпечать належний рівень Вашого обслуговування з мінімумом турбот для Вас.
Гарантована якість-великий досвід (9 років) та відповідальне ставлення до роботи дозволяють нам гарантувати високу якість наших меблів.
Оперативність-наявність команди професіоналів та високотехнологічного обладнання дозволяє нам з певністю гарантувати вчасне виконання замовлень
Доступна ціна-робота напряму з нами, без низки посередників гарантує Вам отримання адекватної доступної ціни.
Індівідуальність–зробимо дитячу під Ваші розміри та за Вашими побажаннями (широкий вибір матеріалів та кольорів), будь-які фасади.

Всі батьки прагнуть для своїх дітей найкращого.

Ми будемо раді допомогти Вам в цьому.

Ми  проектуємо та виготовляємо  для Ваших улюблених діток красиву і стильну, якісну та практичну дитячу меблі на замовлення. Ми з радістю виготовимо письмовий або ігровий столик, ліжечко, шафу, трюмо, комод або полиці для іграшок для Вашої  малечі.

У нас є рішення для великих і крихітних приміщень, можна спроектувати двох’ярусні ліжка з відсіками для зберігання білизни, шафи-купе, комп’ютерні столи, комоди або трюмо.
Корпусні меблі для дівчаток та хлопчиків виготовляється тільки з екологічно чистих матеріалів кращих торгових марок. При цьому ми враховуємо всі ваші побажання щодо стилю, форми і фінансових можливостей. При виготовленні проекту ми вивчимо особливості Вашого інтер’єру, вислухаємо вимоги до наповнення та функціональності меблів, для цього ми самі виїжджаємо до Вас на заміри. Ось чому, ми гарантуємо унікальний дизайн, максимально інтегрований у ваше приміщення, і високу якість виробів. Дизайн розробляється нашими дизайнерами абсолютно безкоштовно, ви не платите ніяких грошей до початку  виготовлення.

М’які “дитячі” забарвлення австрійського або українського  ДСП  дозволяють створювати “казкові” комплекти меблів. Для виготовлення яскравих фасадів і полиць цікавої форми, а також нестандартних конструкцій ми використовуємо МДФ. Для виготовлення шаф купе ми використовуємо систему КОМАНДОР (KOMANDOR), БРАУН (BRAUN) які відрізняються відмінною якістю. Великий досвід і майстерність дизайнерів, багатий вибір матеріалів та фурнітури допоможе нам знайти найкраще рішення для Вашої дитячої. А нестандартні підходи зроблять Вашу дитячу унікальною і будуть довго радувати Ваших діток.

Вся меблі виготовляються в короткі терміни з урахуванням діючих гостів і санітарно-гігієнічних норм, на договірних умовах. Ви можете викликати дизайнера для обмірів та консультації за телефоном. На сайті можна ознайомитися зі зразками вже виготовленими нами.