якісно, швидко, доступно

(098)386-51-32 (viber) 

Щодня, 8.00-21.00

Консультація
БЕЗКОШТОВНО:

  • Виїзд на замір.
  • Послуги дизайнера.
  • Створення 3Д моделі.
  • Доставка до квартири.
  • Гарантований подарунок.

Кухні на замовлення в м. Рівне та області.

(098)386-51-32 (viber)
<<< зателефонувати >>>
  Гарантуємо:
Найкращий рівень обслуговування-при співпраці з нами Ви маєте справу з професіоналами, які забезпечать належний рівень Вашого обслуговування з мінімумом турбот для Вас.
Гарантована якість-великий досвід (9 років) та відповідальне ставлення до роботи дозволяють нам гарантувати високу якість наших меблів.
Оперативність-наявність команди професіоналів та високотехнологічного обладнання дозволяє нам з певністю гарантувати вчасне виконання замовлень
Доступна ціна-робота напряму з нами, без низки посередників гарантує Вам отримання адекватної доступної ціни.
Індівідуальність–зробимо замовлення під Ваші розміри та за Вашими побажаннями (широкий вибір матеріалів та кольорів), будь-які фасади.

Важко знайти місце  в оселі, до якого предьявляеться скільки ж вимог, як  до кухні.

На тих скромних квадратних метрах, які виділяються в оселі на кухню необхідно розмістити досить солідний перелік побутової техніки, виділити місце для зберігання мінімального запасу продуктів а також кухонного інвентаря.

 

Окрім цього тут має відбуватись приготування їжі та бути місце для прийому їжі.

При цьому всьому все це має мати естетичний зовнішній вигляд та бути практичним у використанні.

Якщо враховувати ті квадратні метри, які виділяються в кожній оселі на кухню, то данний перелік вимог здається нереальним.

Але це тільки на перший погляд.

Якщо Вам потрібна кухня- замовляйте її у нас. Спеціалісти нашої компанії професійно спроектують меблі з урахуванням всіх  Ваших  побажань та нюансів інтерьеру та втілять розроблений проект у життя.

Великий досвід роботи та відповідальне ставлення  дозволяє нам з певністю гарантувати, що Ви отримаєте меблі, які будуть поєднувати в собі  максимальну практичність та надійність з естетичним зовнішнім виглядом.

1 Зірочок2 Зірочок3 Зірочок4 Зірочок5 Зірочок (26 голосів, оцінка: 4,31 з 5)
Loading...